w

Surge nowym Zadymiarzem w Brawl Stars. Nowe skiny, tryby gry, złote skórki, Brawl Pass i więcej

Nowy Brawl Talk zdecydowanie zaskoczył ilością informacji. Co przygotowali twórcy?


Nowym zadymiarzem, jaki niedługo trafi do gry będzie Surge. Jego atak jest czymś w rodzaju połączenia innych brawlerów. W momencie trafienia, pocisk rozpada się na kolejne pociski. Jego super atak sprawia, że postać kompletnie zmienia sposób ataku i staje się mocniejsza z każdym użyciem.

Do gry zostaną dodane również nowe skórki.

2 sezon Brawl Passa

Nowy sezon nosi nazwę „Summer of monsters” i rozpocznie się już 6 lipca. Supercell ujawnia, że potrwa w sumie 10 tygodni.

Sam Brawl Pass doczekał się kilku ważnych zmian. Teraz gracze będą mogli wykorzystać swoje złote monety na specjalne wersje skórek. Srebrna wersja to 10 tysięcy monet, złota to wydatek rzędu 25 tysięcy monet.

W Brawl Stars znajdzie się również nowy tryb gry PvE. Jest to starcie graczy z komputerowym potworem, który będzie chciał zniszczyć miasto. Zadaniem graczy jest powstrzymanie wielkiego potwora, zanim uda mu się wszystko rozwalić.

Potwierdziły się również nasze informacje sprzed kilku tygodni odnośnie nowego przedmiotu. Tym będzie lina. Każdy będzie mógł przez nią strzelać, ale nie będzie możliwości przechodzenia przez nią.

Zgodnie z zapowiedziami, dodane zostaną również emotki do wykonywania w grze. To coś, co było zapowiadane już jakiś czas temu i rzeczywiście, wraz z nową aktualizacją wejdzie w końcu to do gry.

DołączObserwuj
Więcej z Brawl Stars