w ,

VCR, jeden z popularnych Youtuberów Brawl Stars “pocisnął” osobę, która z nim wygrała

VCR jest jednym z najpopularniejszych Youtuberów nagrywających Brawl Stars. Ostatnio twórca miał pewną prośbę do osób, które go znają.


VCR ma na swoim koncie ponad pół miliona subskrypcji. Jest jednym ze zdecydowanie najpopularniejszych youtuberów, którzy zajmują się Brawl Stars w Polsce. Ma to tak samo swoje plusy, jak i minusy.

Na swoim oficjalnym koncie Twitter, VCR poprosił graczy, by nie wysyłali mu i jego kolegom z drużyny screenshotów z chwaleniem się po wygraniu z nim.

VCR z nietypową prośbą do widzów

Okazuje się, że VCR dostaje całkiem sporo wiadomości ze screenem i podpisem “łatwo”. Wygląda na to, że było tego tak dużo, że youtuber postanowił wprost poprosić graczy o to, by tego nie robili. Wydaje się to sensowną prośbą w momencie, gdy jest się tak rozpoznawalnym i to w jednej z najpopularniejszych gier w Polsce.

W komentarzach znalazła się jedna osoba, która napisała dość kąśliwie “ezzzz”. VCR nie pozostał dłużny, odpisując, że jego przeciwnik nic nie robił, a tak naprawdę zwycięstwo Mateusz3k zawdzięcza swoim sojusznikom.

Widzowie w komentarzach wspominali, że tego typu posty niekoniecznie są potrzebne. Youtuber stwierdził, że po prostu chciał pokazać, ilu jest w Polsce “świetnych graczy, którzy potrafią robić screenshoty”.

Faktycznie, takie zachowanie może być irytujące, szczególnie przy skali kilkuset tysięcy subskrypcji.