w

Wiadomo już, jak będzie wyglądał nowy Zadymiarz w Brawl Stars? Ta recenzja mówi wszystko

Od kilkunastu dni w społeczności Brawl Stars wiele mówi się o potencjalnym motywie następnego Zadymiarza.


Supercell ostatnio w wielu różnych miejscach (w swoich filmach, grafikach, czy na mapach) zawierał różne elementy posiadające motywy dinozaurów. Finalnie ze zlepka informacji powstała teoria, że kolejny Zadymiarz będzie po prostu wariacją dinozaura.

Do tej pory brakowało jednak jakiegoś większego potwierdzenia. Czegoś, co faktycznie byłoby wystarczającą podstawą, by zacząć powoli myśleć o tym, że w BS znajdzie się dinozaur.

Teraz to się zaczyna potwierdzać

Oczywiście nie można brać tego za coś w 100% pewnego, natomiast faktycznie, zgodnie z tym, co przekazuje DzikStar, Joshua Gordy właśnie ocenił pracę dla Supercella, w której jak czytamy, miał się wcielić w rolę

“ratownika w stroju dinozaura”

Ratownik brzmi bardzo ciekawie, szczególnie, że ostatnio mieliśmy masę teorii odnośnie wody i ognia w świecie Brawl Stars. Być może te wszystkie wątki jakoś się ze sobą łaczą. Może Zadymiarz podstawowo będzie faktycznie ratownikiem, może jakimś strażakiem, ale z motywami dinozaurów – trudno na ten moment jednoznacznie stwierdzić, co chodzi po głowach pracowników Supercella. Na pewno to ciekawy wątek, który należy obserwować.