w ,

Cosplay Sylasa z League of Legends, który podbija serca graczy na całym świecie

Taryn_Cosplay / Riot Games

Niesamowity cosplay Sylasa z League of Legends.


Popularny artysta Taryn po raz kolejny zaskoczył fanów na całym świecie. Tym razem za sprawą dopiętego na ostatni guzik stroju jednego z najpopularniejszych bohaterów League – Sylasa.

Sylas jak żywy

Przeszło miesiąc temu pisaliśmy o cosplayu Setta, który był tak dobrze wykonany, że pracownicy Riot Games postanowili wysłać zdjęcia do twórców bohatera. Tym razem ten sam autor postanowił wcielić się w wyzwolonego z kajdan buntownika z Demacii.

ZOBACZ – Które postacie w League of Legends stanieją po wyjściu dwóch nowych bohaterów?

Od przylizanych włosów, po świetnie wykonane zerwane łańcuchy. Wydawać się może, że Taryn zadbał o najdrobniejszy szczegół i dopracował każdy element stroju. Dodatkowo dobrze dobrane tło i umiejętności obróbki zdjęć pozwoliły na dodanie charakterystycznej niebieskiej poświaty, która również towarzyszy bohaterowi na Summoner’s Rift.

View this post on Instagram

"I'LL SHOW YOU MAGIC!"⁣ ◾Sylas the Unshackled⁣ LEAGUE of LEGENDS⁣ ⁣ So, here We are folks..No more cages!⁣ Finally I can show you the first outcome after the quarantine situation. ✨⁣ Me and the photographer @dcphotocosplay chose Sylas to get started.⁣ ⁣ Now I've so many projects and photoshootings to do that I really can't choose what to start first. 🤔😂⁣ ⁣ But meanwhile, what do you think about this Sylas shot? 😏⁣ Of course, it's only the beginning! 🔥⁣ ⁣ Many thanks to my friends @reikah88 and @celaena_cosplay for helping during the photoshooting 💜💜⁣ ⁣ ⁣ #️⃣⁣ #LeagueOfLegends #sylas #demacia #RiotGames @league_italia @riotgames #champion #sylastheunshackled #LeagueOfLegendsCosplay #luxanna #luxleagueoflegends #garen #runeterra #acting @leagueoflegends #leagueoflegendsart #league_of_legends #creativity #legendsneverdie #dedication

A post shared by TARYN (@taryn_cosplay) on

Zaskoczeni najnowszym dziełem fani szybko okrzyknęli cosplay, jako najlepszy przedstawiający Sylasa do tej pory i trudno się z tym nie zgodzić. Zdjęcie podawane jest dalej przez ogromną ilość graczy, którzy nie mogą nadziwić się talentem i adaptacją Taryna.

Praktycznie wszyscy czekają na następne prace i kolejnych bohaterów.

DołączObserwuj
Więcej z Cosplay