w

3kliksphilip, znany youtuber CSGO opublikował swojego music kita. Valve zdjął go z warsztatu Steam

Valve zdjął z warsztatu Steam music kit znanego youtubera. Mowa o 3kliksphilipie.


3klipsphilip bardzo zasłużył się społeczności Counter-Strike’a: Global Offensive nie tylko swoimi pomocnymi poradnikami, ale również odszukaniem licznych błędów, za co wielokrotnie dziękowali mu deweloperzy. Youtuber jest już jedną z ikon CS-a na świecie, w związku z czym zapewne postanowił stworzyć swojego własnego music kita. Ten jednak nie został pozytywnie odebrany przez deweloperów.

Deweloperzy Valve zdjęli zestaw muzyczny 3kliksphilipa z warsztatu Steam

Deweloperzy Counter-Strike’a: Global Offensive, mimo licznych zasług youtubera, raczej nie spojrzeli przychylnym okiem na jego twórczość. Zestaw muzyczny został usunięty przez z warsztatu Steam. Stało się tak prawdopodobnie dlatego, że “liczba głosów przekroczyła liczbę odwiedzających”, jak napisał w swoich mediach społecznościowych sam zainteresowany.

Trudno powiedzieć czy youtuber podejmie jakiekolwiek ponowne próby na wcielenie zestawu muzycznego do gry. Biorąc pod uwagę ilość napracowania – jest to bardzo prawdopodobne, zwłaszcza, że 3kliksphilip posiada wielu fanów i spore uznanie wśród społeczności Counter-Strike’a. W związku z tym są duże szanse na to, że music kit rzeczywiście znalazłby się w grze.