w

Wszystkie koszmary graczy CSGO na jednym skinie. Skórka ma ogromne szanse na trafienie do gry

Gracz CS:GO stworzył skina do gry, który prezentuje wszystkie możliwe “koszmary graczy”.


Codziennie w społeczności CS:GO pojawia się kilkanaście, kilkadziesiąt różnych, często bardzo dobrych propozycji na nowe przedmioty kosmetyczne, jakie mogłyby trafić do gry. W ostatnich dniach sporą popularność zdobywa szczególnie jeden koncept.

Głównie przez fakt, że jest on naprawdę unikalny, jeżeli chodzi o sam pomysł i jego realizację. Skin jeszcze nie wyszedł, a już wywołał sporo emocji, co widać po reakcjach na Reddicie, ale także w Warsztacie.

Co w tym skinie jest tak wyjątkowego?

Skórka zaskarbiła sobie ogromne uznanie społeczności, ponieważ nawiązuje do różnych, koszmarnych sytuacji dla graczy CS:GO. Prezentuje ich największe bolączki, z jakimi muszą się mierzyć, czyli chociażby lagi, mała liczba FPS, crashe, problemy z połączeniem czy nawet brak eliminacji lub cheaterzy i więcej.

To po prostu coś innego, świeżego, co natychmiast spodobało się społeczności i do niej trafiło, ponieważ każdy gracz CS:GO miał któryś z wymienionych problemów przynajmniej raz. W grze skin również prezentuje się naprawdę sensownie i rzeczywiście może się podobać.

Jest spora szansa na to, że skórka trafi do gry. Ludzie już zapowiadają, że będą bardzo o to zabiegać. W chwili obecnej jedyne co można zrobić, poza jego rozgłaszaniem wśród innych użytkowników i w mediach społecznościowych – jest zagłosowanie na niego w Warsztacie Steam. Aby to zrobić należy udać się pod ten link.