w

Oficjalna mobilna wersja CSGO nadchodzi? Tak spekulują gracze przez ten dziwny bug

Gracz CS:GO miał bardzo dziwny problem z grafiką, który wyglądał jak wersja na urządzenia mobilne.


Counter-Strike: Global Offensive nierzadko miewa bardzo dziwne problemy, które frustrują graczy lub nawet uniemożliwiają im rozgrywkę. Wydawałoby się, że żaden bug nie byłby już w stanie zaskoczyć społeczności, lecz ten błąd z grafiką zaciekawił wszystkich.

Gracze zaczęli zastanawiać się, czy jest to zwykły przypadek, czy też deweloperzy pracują nad mobilną wersją CS:GO.

Valve stworzy CS:GO na urządzenia mobilne?

Poniżej można zobaczyć zrzut ekranu z gry od jednego z członków społeczności Reddita, używającego nazwy “Antrisa”. Produkcja na screenie wygląda dosłownie, jakby miała być przystosowana do gry na urządzeniach mobilnych.

Część społeczności wzięła to na żarty i zaczęła śmiać się, że to przeciek z mobilnego Counter-Strike’a. Inna część wzięła to na poważnie i rzeczywiście uważa, że Valve może tworzyć coś takiego, a screen z bugiem miałby być na to dowodem.

Teoria o tym, że Valve tworzy wersję mobilną CS:GO może być prawdopodobna, ponieważ taki tytuł z pewnością znalazłby mnóstwo fanów. Wydaje się jednak, że zrzut ekranu opublikowany przez “Antrisa” nie jest na to dowodem, bowiem domniemana wersja na telefony raczej nie miałaby nic wspólnego z samym tytułem na PC.