w

Boombl4, gracz CSGO ujawnia, ile wydał na swoją byłą żonę, zanim rozpoczęła się cała drama

Boombl4 to były już gracz NAVI, który w Polsce szerszej publice będzie się kojarzył z wyciekami dość pikantnych filmów z udziałem jego byłej żony.


Jeżeli kojarzycie sprawę wycieku filmów 18+, wciągania różnego rodzaju substancji przez gracza CS:GO, to właśnie o niego tutaj chodzi. Boombl4 finalnie rozwiódł się ze swoją żoną i zaczyna opowiadać, jak wyglądało ich życie.

Gdybyście nie kojarzyli:

Ile gracz wydał na swoją żonę?

Boombl4 ostatnio udzielił kilka wywiadów, w których przyznał, że próbował substancji odurzających, ale wbrew temu, co mówi jego żona, wcale nie jest uzależniony. To nagranie miało zostać zrobione na wakacjach.

To jednak nie jest najciekawsze, przynajmniej według osób zainteresowanych sprawą. Gracz ujawnił, ile wydał na swoją byłą żonę. Okazuje się, że na utrzymanie, dzieci, zabiegi poprawiające wygląd Boombl4 przeznaczył około 553 tysięcy dolarów, czyli w przeliczeniu około 2.5mln złotych.

Nikomu nie trzeba mówić, że jest to ogromna suma, za którą spokojnie można by było sobie kupić coś znacznie lepszego, niżeli szantaże, wycieki filmów 18+ i wyrzucenie z drużyny.