w

Był Mirage i Dust II, więc przyszedł czas na Overpass w klimatach Cyberpunka 2077

Niezależnie od tego, jak przyjęto Cyberpunka 2077, nikt nie może zaprzeczyć, że klimat stworzony przez CDPR jest nie do podrobienia.


Cyberpunk 2077 wzbudził i nadal wzbudza masę kontrowersji. Dzieje się tak między innymi przez najnowszą aktualizację, która… została opóźniona. Niezależnie jednak od tego, klimat miasta stworzony w ramach produkcji jest na tyle ciekawy, że przeszedł już przez kilka map CS:GO.

Przypomnijmy, że było już Mirage, było też Dust 2. Teraz przyszedł czas na kolejną lokację.

Overpass 2077 – Jak wygląda

Twórcą wszystkich tych map jest jedna osoba, znana na Reddicie pod nickiem “luke_rm”. Ludzie wręcz pokochali jego projekty, efektem czego były masowe prośby do Valve o to, by stworzyć operację właśnie inspirowaną Cyberpunkiem 2077.

Overpass wyszedł nawet żywszy, niż pozostałe dwie mapy. Jest tu mnóstwo neonów i świateł. Oczywiście to sprawia, że lokacja nie za bardzo nadaje się do grania kompetytywnego, ale dla casuali wydaje się być idealna.

Każda propozycja gracza jest od razu najpopularniejszym postem danego dnia na Reddicie. To pokazuje, że nadal jest ogromne zainteresowanie tego typu lokacjami. Pytanie tylko, czy kiedykolwiek Valve to do czegoś wykorzysta.