w

Clutch roku w CSGO? “To jedno z najbardziej absurdalnych zakończeń w historii Counter Strike’a”

Społeczność CS:GO zachwycona zagraniem gracza Heroic, który zakończył mecz w wielkim stylu.


Wczoraj miał miejsce finał 13. sezonu ESL Pro League w Counter-Strike’u: Global Offensive, w którym zmierzyła się drużyna Heroic i Gambit. Casper “cadiaN” Møller, czyli zawodnik pierwszej z formacji, zakończył spotkanie w wielkim stylu, wygrywając clutcha 1 vs 4.

Cała sytuacja z pewnością zostanie w pamięci wszystkich na długo, gdyż gracz wykazał się ogromnym game-sensem i umiejętnościami.

Reakcja drużyny na zwycięstwo była…

Jak widać na poniższym filmie, cadiaN miał do dyspozycji tylko P250 bez kamizelki przeciwko czterem przeciwnikom. Cała sytuacja wydawała się być już przegrana dla graczy Heroic, jednak cadiaN wykazał się ogromnym game-sensem i umiejętnościami. Udało mu się zanożować pierwszego przeciwnika, zabrać mu AWP, a następnie zlikwidować pozostałą trójkę.

Niesamowita była również reakcja drużyny, która dzięki clutchowi zawodnika szybciej zwyciężyła spotkanie i zainkasowała nagrodę w postaci 175 tysięcy dolarów.

Po zakończeniu spotkania cadiaN odpowiedział na parę pytań komentatorów. Nie mogło zabraknąć jego komentarza dotyczącego ostatniej akcji:

To jedno z najbardziej absurdalnych zakończeń w historii Counter-Strike’a 

Cała sytuacja zostanie zapamiętana na długo przez fanów Counter-Strike’a. Na samym Reddicie została doceniona przez blisko 30 tysięcy użytkowników na moment pisania tego artykułu, co jak na społeczność CS:GO jest imponującą liczbą.