w

Co świadczy o tym, że do CSGO nadchodzą duże zmiany? Valve ewidentnie coś kombinuje

Deweloperzy Valve zaczynają duże prace nad CSGO? Zaczyna się to stawać coraz bardziej widoczne.


Ostatnie aktualizacje do Counter-Strike’a: Global Offensive może nie były zbyt znaczące, jednak wskazują na to, iż zespół programistów ciężko pracuje nad czymś dużym. Mowa tu nie tylko o samej pracy, ale również publiczne wezwanie chińskiego klienta zewnętrznego do podłączenia się do silnika CSGO.

Co takiego robią deweloperzy?

Programiści Valve “czyszczą” swój tytuł od góry do dołu. Pracują nad plikami tłumaczeniowymi gry wiersz po wierszu, a także dodają nowe opcje, jak chociażby wprowadzone 17 października ustawienie renderowania. Counter-Strike działa teraz po prostu płynnie.

Interfejs nadal potrzebuje poprawek, jak chociażby brak wierszy oddzielających jeden element od drugiego w menu. Warto również wspomnieć o poprawkach w systemach przeciwdziałającym oszustwom i VAC-u.

Część graczy mogło również dostrzec, iż interfejs CSGO generalnie działa dużo szybciej i płynniej. Jest to szczególnie zauważalne w przypadku ekwipunku graczy, który już się nie zacina, a przedmioty ładują się w nim w zdecydowanie mniejszym czasie.

UI overhaul for CSGO | CS Spy

Powyższe zmiany mogą zwiastować nową, dużą aktualizację na horyzoncie. Ciężko powiedzieć czy będzie to nowa operacja, mająca zachęcić do zagrania w CS-a czy też coś zupełnie innego.