w

Coś dużego nadchodzi do CSGO? Pierwszy raz od kilku miesięcy tyle osób z Valve coś testowało

Wygląda na to, że Valve albo zaczęło nad czymś prace, albo właśnie je finalizuje.


Zwiększona liczba deweloperów Valve na serwerach testowych praktycznie zawsze coś oznacza, najczęściej jakieś większe nowości do CS:GO. Nie należy się oczywiście jakoś szczególnie napalać, bo kompletnie nie wiadomo jeszcze, o co może chodzić.

Faktycznie jednak ostatnim razem tyle osób testowało coś jeszcze w kwietniu 2021, czyli w pierwszej połowie roku. Od tamtej pory na serwerach testowych były maksymalnie 2-3 osoby.

Zwiększona ilość pracowników Valve

Ta niesamowita ilość osób, które coś testują, to dokładnie 4. deweloperów. Brzmi zabawnie, szczególnie przy tak ogromnej produkcji jak CS:GO, ale to właśnie 4-5 osób zawsze testuje np. nowe operacje.

Można by było tutaj podgrzewać atmosferę, że na pewno chodzi o operację, albo przynajmniej jakieś zimowe mini-wydarzenie, ale w przypadku CS:GO nic nie jest pewne. To bardziej wskazówka, że Valve nie zapomniało o CSie.

W przeszłości te 4 osoby rzeczywiście oznaczały operację, ale równie dobrze może chodzić o jakiś błąd, glitch, który deweloperzy chcą rozpracować. Trzeba więc podchodzić do tego z odpowiednim dystansem.