w

Counter Strike 2 oficjalnie został wydany. Koniec wsparcia dla CSGO

Można się było domyślać, że Valve będzie chciało to zrobić dzisiaj. Twitch zmienił kategorię, sklep podejrzanie zaczął się aktualizować.


Valve już od kilku dni wyraźnie dawało znać, że premiera Counter Strike 2 się zbliża. I tak oto, finalnie po wielu miesiącach beta została zakończona. Valve oficjalnie ogłosiło następce Counter Stirke: Global Offensive i pozwoliło na granie wszystkim, którzy chcą.

Nie ma już bety, nie ma już przyznawania zaproszeń. Okazuje się, że faktycznie Valve kminiło nad najlepszą możliwą datą. Choć niekoniecznie wyszło im to „lato 2023”, ale można im wybaczyć.

Wszystko to oznacza także, że Counter Strike Global Offensive właśnie utracił wsparcie. CS:GO przeszło póki co w tryb offline.

Jednocześnie Global Offensive nie da się już kupić:

Counter Strike 2 wydany

Tu nie ma w sumie jakichś niesamowitych informacji do przekazania. I tak już wiele osób grało w dwójkę. Każdy, kto był nią zainteresowany doskonale wie, jak to wszystko wygląda, jak działa etc. Premiera była po prostu spodziewana.

Na Twitchu jest teraz kategoria Counter Strike 2 oprócz CS:GO i tak zapewne pozostanie. Z innych zmian to po prostu każdy może się zalogować do gry i spróbować swoich sił. Valve obiecywało ujawnienie wszystkich zmian wraz z premierą, więc dopiero za chwilę dowiemy się, co wprowadzono.

Jednocześnie zaprezentowano film premierowy:

Video

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike