w

CSGO dostało nagrodę między innymi za swoje częste aktualizacje. Gracze tylko się śmieją

CS:GO zostało wyróżnione przez Steama.


CS:GO na pewno jest niesamowicie ważną produkcją, jeżeli chodzi o obecny rynek gier sieciowych. Gracze mają jednak pewne wątpliwości odnośnie ostatniej nagrody, jaką zgarnął tytuł Valve w ramach plebiscytu organizowanego przez Steama.

Wiadomo, że wszystkim zarządza Valve, więc szybko pojawiły się teorie odnośnie tego, że “Owoc miłości” nie do końca opierał się na samych głosach społeczności.

Opis nagrody to:

“Z tej gierki żadna nowość, a członkowie zespołu stojącego za nią już od dawna nie myślą o debiucie swojego dziecka. Ale że rodzice z nich na medal, to wciąż je wspierają, wydając nowe aktualizacje po tych wszystkich latach.”

CS:GO Owocem Miłości 2020

Zespół stojący za CS:GO podziękował za wygraną i wspomniał, jak wiele udało się zrobić w 2020 roku. Były to między innymi częste aktualizacje zawierające poprawki map, ulepszone narzędzia komunikacji, zmiany broni, możliwość pingowania, nowe tryby gry, areny 1vs1 i więcej.

Ten rok na pewno był dla CS:GO bardzo dobry. Co chwilę bito rekordy w ilości osób online, a gracze dostali nową operację Broken Fang. To jednak nie wystarczyło, by zadowolić wszystkich. Nic więc dziwnego, że w komentarzach pod nominacją pojawiło się masę głosów odnośnie tego, że nagroda po prostu nie jest zasłużona.

Społeczność najczęściej wspomina o nierozwiązanym problemie z cheaterami, który wręcz przytłacza obecnego CS:GO i odbiera całą przyjemność z grania. Nagroda została już jednak przyznana, więc to niewiele zmieni.