w

CSGO odpowiada graczom, a twórca map dodaje “Ten tydzień może być jeszcze lepszy”.

Albo to wszystko jest idealnym trollem i wszyscy mocno się rozczarują, albo te wszystkie plotki zaczynają się powoli układać w całość.


Wszyscy gracze mają już dość plotek i domysłów, dlatego wszyscy mocno się podekscytowali, gdy oficjalny profil CS:GO w końcu przemówił. Niestety, nie jest to zapowiedź nowej aktualizacji czy operacji, a pochwalenie jednej z akcji, jaką udało się zrobić graczowi.

Co w tym takiego ciekawego?

Sama w sobie wiadomość nie jest przełomowa, choć podpowiada, że nadchodzące nowości mogą mieć jakiś związek z trybem Danger Zone – Valve praktycznie nigdy nie chwali tego typu akcji, dlaczego nagle mieliby zacząć to robić?

I choć jest to jakiś tam trop, to trudno cokolwiek sensownego z nim połączyć. Może deweloperzy po prostu weszli na Twittera, pokazał im się popularny wpis, więc go pochwalili? Jak najbardziej taka opcja istnieje i wydaje się, że nie należy od razu łączyć tego z nową operacją. O wiele ciekawsza jest odpowiedź jednej z osób odpowiedzialnych za tworzenie map do CS:GO.

“Mam przeczucie, że ten tydzień może stać się jeszcze lepszy”

I w tym miejscu zaczynają się domysły społeczności. “Rexer” jest odpowiedzialny za stworzenie takich lokacji, jak:

  • dz_frostbite
  • de_calavera
  • de_eternity

Istnieje szansa, że chodzi tutaj jedynie o nową mapę, która została zaprojektowana z jego udziałem. Albo… To zapowiedź czegoś większego, co pojawi się jeszcze w tym tygodniu. Oczywiście nie można tego brać jako coś pewnego, ale powoli wszystko zaczyna do siebie pasować. Valve pracujące jak nigdy, odpowiedzi na Twitterze, przecieki o 10. operacji i teraz zapowiedź czegoś, co miałoby wyjść w tym tygodniu.