w

Czy s1mple dołączy do G2 Esports? Organizacja pokazuje koszulkę z nazwą ukraińskiego progracza i…

Czy G2 Esports postanowi wykupić s1mple z Natus Vincere? Wpis przypominający pewnego rodzaju zapowiedź.


Oleksandr “s1mple” Kostyliev jest nieodłączoną częścią Natus Vincere od 2016 roku. To prawdziwa gwiazda tej drużyny, która bardzo często sprawia, że ukraińska formacja staje na wysokich szczeblach w rankingach i turniejach. Przez wielu jest uznawany za najlepszego zawodnika na świecie, dlatego nie dziwi fakt, że świat jest poruszony zaczepkami G2 Esports.

G2 znane jest ze swojego specyficznego podejścia do komunikacji z fanami. Organizacja często trolluje i bardzo możliwe, że jest tak i tym razem.

G2 znowu bawi się w swoją grę, czy może to coś więcej?

Na oficjalnym profilu G2 Esports pojawił się materiał prezentujący koszulki G2 wykonane w kooperacji z Adidasem. Każdy fan może umieścić na niej dowolne imię, nazwę lub tekst, a jako przykład posłużył nick jednego z najlepszych graczy na świecie – s1mple. W związku z tym wydarzeniem społeczność zaczęła tworzyć domysły, wobec których gracz miałby zmienić niebawem organizację.

Mały easter egg od razu stał się przedmiotem rozmów. Co zabawne, G2 odpowiedziało na plotki którym filmikiem tylko podsycając emocje.

Obecnie turdno powiedzieć czy jest to tylko easter egg, mający stanowić zwykły żart czy też realna zapowiedź. Przejście s1mple do G2 wydaje się być dość abstrakcyjne, lecz organizacja zapewne posiada odpowiednie środki, by dokonać takiej transakcji.