w

Gracze CSGO oceniają tego 7-dniowego bana jako jednego z najgłupszych, jakie widzieli

Jeden z graczy podzielił się na swoim Twitterze powodem bana, który praktycznie od razu stał się memem.


Bany w samym CS:GO, ale także na platformach pokroju Faceit potrafią być niekiedy naprawdę zabawne. Pokazuje to przykład Fessora, który, jak piszą gracze, był na pierwszym miejscu w tabeli przez cały sezon FPL’a.

Teraz to może się zmienić, bo gracz dostał 7-dniowego bana za napisanie głupiego komentarza wobec jednego z graczy.

Ban, który stał się memem

Jak piszą użytkownicy Reddita, to może być najgłupszy ban, jaki pojawił się w FPL. Wszystko rozeszło się o to, że Fessor chwilę się spóźniał. Gracze zaczęli się irytować i padło pytanie “Co wy chłopaki robicie?”

Odpowiedź:

“Jemy

Twoją mamę”

To wystarczyło do zbanowania gracza na cały tydzień. Temat stał się niesamowicie popularny w sieci i wylądował również na Reddicie, gdzie od razu zebrał opinie beznadziejnie bezmyślnego zachowania tak samo gracza, jak i moderatorów oceniających tę sprawę.

Głównie dlatego, że choć wiadomość była ofensywna, to jednak gracze CS:GO przywykli do takiego podszczypywania się i jak ludzie piszą, to już w miarę normalne, w końcu w Global Offensive na tak wysokim poziomie raczej nie grają dzieci, które obraziłyby się za coś takiego.

Z drugiej strony toksyczność zawsze jest czymś, czego twórcy gier sieciowych nie tolerują, a nawet starają się z nią walczyć i zapobiegać.