w

Czy tak mógłby wyglądać remake Mirage’a w CSGO? Jeden z graczy postanowił wyręczyć Valve

Mirage jest już dość przestarzałą mapą w CS:GO. Valve powinien zrobić jej remake od dawna, więc gracz postanowił ich wyręczyć.


Mirage jest zdecydowanie jedną z najbardziej lubianych map przez społeczność Counter-Strike’a: Global Offensive. Według serwisu HLTV ta lokacja jest najczęściej granym polem walki wszech czasów, o czym informowaliśmy już jakiś czas temu.

Tak czy inaczej, mapa powoli zaczyna być przestarzała i nudna. Jak uważają gracze, przydałby się jej solidny remake. Miałby on nieco odświeżyć Mirage’a i dodać mu więcej barw. Mimo że jest to potrzebne, to deweloperzy póki co nic nie robią w tym temacie.

Remake Mirage, jak wygląda?

Głownie z tego powodu do pracy wziął się jeden z graczy. Zaprezentował jak na ten moment jeden zakątek Mirage, który zdaniem społeczności został naprawdę dobrze przerobiony. Trudno powiedzieć, czy “dooodaaad” pokusi się o rozszerzenie swojego projektu, ale póki co wygląda to naprawdę obiecująco.

Istnieje również możliwość szybkiego i prostego porównania obu map, również przygotowanego przez autora. Można je znaleźć pod tym linkiem.