w

Jak wyglądałoby CSGO w wersji kreskówkowej? Produkcja Valve niczym Borderlands

Jeden z graczy CS:GO przygotował nietypową propozycję skina. Co jednak ciekawe, to nie on wzbudził największe zainteresowanie.


Propozycji skinów do CS:GO jest cała masa i nie wzbudzają one jakiegoś szczególnie dużego zainteresowania. Głównie przez ich ilość. Codziennie powstaje kilkadziesiąt konceptów, które, choć wybijają się na tle pozostałych, to giną wśród wszystkich innych pomysłów.

Użytkownik Reddita o nicku “Corob88” zwrócił na siebie uwagę głównie przez wzgląd na artystyczną warstwę swojego konceptu skórki, która bardzo mocno przypomina Borderlands.

CS:GO niczym Borderlands?

Sam skin jest bardzo ciekawy i nie można powiedzieć, by był brzydki. Pomimo tego jest to wciąż zwykła grafika konceptowa wśród miliona innych podobnych.

Dlatego ciekawość graczy wzbudziła grafika prezentująca broń. Wszystko dlatego, że została od nowa narysowana. Pokazuje jednocześnie, jak mogłaby wyglądać mapa w CS:GO, gdyby przerobić ją na wersję kreskówkową.

Niemożliwe? Epic przy okazji współpracy z Borderlands stworzyło w Fortnite cały biom, który był właśnie w takich klimatach. Po przekroczeniu strefy postać i wszystkie elementy mapy zmieniały się na kreskówkowe.

Oczywiście są ekstremalnie małe szanse, że Valve samo z siebie kiedykolwiek pociągnie ten temat dalej, ale od czego są gracze. Na reddicie już kilka osób zadeklarowało, że może spróbuje nałożyć tego rodzaju tekstury na Dust 2.