w

Czym była aktualizacja chińskiego CSGO, o której tak głośno się mówiło? To było do przewidzenia

Od kilku dni mówiło się o dużej aktualizacji, jaka miała zostać wprowadzona do chińskiej wersji CS:GO.


Chińska wersja Counter Strike: Global Offensive różni się od tej, którą znają chociażby gracze z Europy. Odpowiada za nią Perfect World, które aktywnie współpracuje z Valve. Zazwyczaj mało kogo interesowała chińska wersja, chyba, że chodził o “zakazane skiny do broni”.

Teraz wszystko się zmieniło. Głównie przez to, że wszyscy wyczekują jakichkolwiek podpowiedzi odnośnie 10 operacji.

Chiński CS:GO i jego aktualizacja

19 listopada chińscy gracze otrzymali powiadomienie o planowanej aktualizacji. Wiele osób uznało, że może to być w jakiś sposób związane z nowościami, jakie planuje Valve.

I choć miało to sens, to kilka rzeczy podpowiadało, że raczej nie jest to nic niesamowitego. Już prosty tłumacz wystarczył, by zorientować się, że prawdopodobnie jest to po prostu przerwa techniczna i poprawa optymalizacji.

Zgodnie z przewidywaniami kompletnie nic się nie zmieniło. Przynajmniej społeczność na ten moment o nim nie informuje. 30 minut to zdecydowanie za mało, by zaimplementować nową operację, czy przejście na Source 2. Warto wspomnieć, że przy większych zmianach przykładowo w Fortnite, serwery potrafią być wyłączone kilka dobrych godzin, a niekiedy nawet dni.