w

Dwa ładunki na jednej mapie w CSGO. Niezwykle dziwny bug w trybie retake

Gracze CS:GO znaleźli bardzo dziwny błąd w trybie retake. Dwa ładunki wybuchowe na jednej mapie?


Jeden z członków społeczności Counter-Strike’a: Global Offensive opublikował w serwisie Reddit film ze swojej rozgrywki. Widać na nim, jak w trybie retake pojawia się bardzo dziwny problem, związany z ładunkami wybuchowymi.

Otóż gracz jest w stanie sprawić, aby bomba została zduplikowana – jedna zostaje podłożona, natomiast druga trafia w jego ręce.

Błąd nie jest poważny, zduplikowanej bomby nie da się podłożyć

Jak można zobaczyć na poniższym nagraniu – błąd polega na wciśnięciu klawisza “E” w momencie, kiedy bot plantuje C4. Zwykle używanie tego przycisku służy do odbierania paki botowi podczas meczów turniejowych. Dzięki temu bomba trafia w ręce gracza, lecz jest to tylko duplikat. Oryginalny ładunek zostaje rzeczywiście zaplantowany przez bota, który mimo to traci go z rąk i wydaje się być nieco zdezorientowany.

Tak czy inaczej, problem nie jest poważny, ponieważ zduplikowanej bomby nie da się podłożyć ani jej wyrzucić. Jest to tylko dziwny, choć tak naprawdę nieznaczny błąd, który prawdopodobnie wcześniej czy później zostanie wyeliminowany przez deweloperów CS:GO.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike