w

Dwukrotny zwycięzca Majora w CSGO właśnie dostał VAC bana. Co trzeba wiedzieć?

Wielokrotny zwycięzca CSGO został ukarany VAC banem. Czy rzeczywiście oszukiwał?


Cheaterzy wydają się być wręcz nieodłączną częścią Counter-Strike’a: Global Offensive. Na oficjalnych serwerach Valve możemy spotkać wielu oszustów, którzy uprzykrzają rozgrywkę innym. Prawdziwy skandal wybucha jednak w momencie, kiedy nielegalnych wspomagaczy używają profesjonalni zawodnicy… zwłaszcza tacy, którzy mają na koncie mnóstwo sukcesów.

KRIMZ otrzymał na swoim oficjalnym koncie VAC bana

Na oficjalnym profilu Freddiego “KRIMZa” Johanssona możemy zobaczyć niedawnego nadanego VAC Bana. Przypomnijmy, iż ten zawodnik był dwukrotnym zwycięzcą Majora i ma na koncie wiele innych sukcesów:

fot. liquipedia.net

Okazuje się, że całkiem niedawno szwedzki zawodnik został ukarany VAC Banem. Póki co nie ma żadnych komentarzy, ani oficjalnych działań ze strony Valve. Nie wiadomo co się tak naprawdę stało.

Według zawodnika jest to usterka. Johansson nawet poprosił deweloperów w mediach społecznościowych o jak najszybsze naprawienie tego problemu:

Jeśli rzeczywiście jest to błąd, to Valve prawdopodobnie zdejmie blokadę, zwłaszcza, iż wybuchłby ogromny skandal w sytuacji, w której rzeczywiście uznano by tego zawodnika za winnego oszustwa.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Counter Strike