w

Gra społeczności bazująca na CSGO szybciej przejdzie na Source 2, niż faktyczny Counter Strike

Społeczność naprawdę potrafi tworzyć gry, czego dowodem jest często wspominany Polystrike.


Obecnie wszyscy gracze CS:GO wiedzą, że gdzieś za rogiem może czaić się Source 2 i mnóstwo nowości. Oczywiście Valve tego nie potwierdziło, natomiast wykonywane ruchy studia sugerują, że faktycznie coś może się kroić.

Częste aktualizacje, praca o nienormalnych godzinach i duże natężenie programistów w wersjach BETA mogą podpowiadać, że Valve nie próżnuje i nie ogranicza się tylko do aktualizowania elementów związanych z językami.

Jak prezentuje się CSGO na Source 2 w Docie?

Jeden z projektów społeczności w ostatnich miesiącach nabrał naprawdę dużego rozpędu. Polystrike to produkcja, która przenosi klasyczne CS:GO do widoku z góry, niczym w grze MOBA. Dlaczego ponownie zrobiło się o nim głośno?

Głównie dlatego, że przechodzi on na nowy silnik, czyli Source 2 przed faktycznym CS:GO. Wiele osób uznało to za całkiem zabawny fakt, biorąc pod uwagę, że mówimy tutaj o praktycznie ukończonej produkcji. Co więcej, podpowiada to, że gra może odnieść naprawdę duży sukces. Wystarczy spojrzeć na płynność i jakość, którą umożliwił Source 2.

Nadal produkcja tego typu nie zastąpi prawdziwego CS:GO, natomiast daje mały pogląd na to, jak bardzo przejście na nowszy silnik Valve wpływa na poprawę tak naprawdę wszystkich technicznych elementów.