w

Gracz CSGO postanowił po prostu przestać być toksycznym. W efekcie awansował o 3 stopnie

Toksyczność w CS:GO jest poważnym problemem, który często niszczy najlepsze mecze.


Wydaje się, że toksyczni gracze w Counter-Strike’u: Global Offensive to dosłownie plaga. Szczególnie na niższych rangach ciężko o mecz, w którym nie znalazłby się chociażby jeden taki osobnik, choć niestety ma to miejsce również w przedziale LE – GE.

Tak czy inaczej, jeden z członków społeczności Reddita pochwalił się swoimi postępami po tym, gdy rzucił bycie “toxiciem” w CS-ie.

Po zaprzestaniu bycia toksycznym wbił 10 poziom Faceita

Jak widać na poniższym zrzucie ekranu, użytkownik Reddita o nazwie “FinnishHim69”, zdecydował się przestać być toksycznym od 2022 roku. Efekt jest widoczny gołym okiem. Sam gracz zauważył, jak bardzo jego zachowanie odbijało się na wynikach całej drużyny i meczu. Zapewnia, że właśnie dzięki temu udało mu się awansować z 7 do 10 poziomu Faceit.

Powyższy wpis powinien zachęcić do bycia przyjaznym graczem w Counter-Strike’u. Nie tylko powinno to poprawić wrażenia z samej rozgrywki, ale również pozytywnie odbić się na wynikach z meczów.

Często zdarzają się sytuacje, w których jeden z członków drużyny popełnia błąd, a drugi wpada przez to w furię. Gdyby nie toksyczne zachowanie, to być może wiele spotkań zakończyłoby się w zupełnie inny sposób, lecz zamiast tego złość i agresja biorą górę nad dobrą grą.