Gracz CSGO przebrał się za kobietę, aby wziąć udział w żeńskim turnieju. Został przyłapany

Counter Strike

Reklama

Niezwykle dziwna sytuacja podczas żeńskiego turnieju w Counter-Strike’u. Gracz przebrał się za kobietę, by wziąć udział w zmaganiach.

Reklama


Podczas żeńskiego turnieju w Counter-Strike’u: Global Offensive – Lenovo Legion of Valkyrie doszło do bardzo niecodziennej sytuacji. Jedna z zawodniczek mających wziąć udział w zmaganiach okazała się być… zawodnikiem. Organizatorzy turnieju w odpowiednim momencie wyczuli, że coś się nie zgadza i odkryli, iż doszło do próby oszustwa.

W jaki sposób przebiegła cała sytuacja i w jaki sposób włodarze zawodów wyczuli nieuczciwego uczestnika?

Na sam początek warto zaznaczyć, że turniej był rozgrywany online. Organizatorzy przewidzieli, że dojdzie do wielu prób oszustwa i wiele osób biorących udział w zmaganiach może oszukiwać ze swoją płcią. By zapobiec takim sytuacjom głównym wymogiem było stosowanie kamerki internetowej podczas gry. Jeden z członków społeczności CSGO postanowił ominąć i taki środek zapobiegawczy przebierając się za kobietę.

Jak możemy zobaczyć na poniższym obrazku – gracz przyodział na siebie czarną perukę, okulary i maskę. Ostatnia z rzeczy wzbudziła największe wątpliwości wśród włodarzy, który przed rozpoczęciem starć poprosili uczestnika o opuszczenie maseczki… w tym momencie cała prawda wyszła na jaw.

Reklama

O całym zajściu poinformowała w swoich mediach społecznościowych PanYijingFlora:

Jakkolwiek głupia nie wydawałaby się ta próba oszustwa – w istocie była naprawdę sprytna. Prawdopodobnie gdyby nie spostrzegawczość włodarzy turnieju – doszłoby do oszustwa.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej