w

Znalezisko gracza CSGO jeszcze z 2013 roku, które wywołało dużo wspomnień

Jeden z graczy CS:GO odnalazł pewną pamiątkę, którą ma też sporo polskich graczy.


Era cyfrowa na dobre opanowała świat gier. Dotyczy to również CS:GO, które praktycznie już nie pamięta, że kiedyś funkcjonowało w… Pudełkach.

Wiele osób kompletnie nie wie, że Global Offensive w 2012 roku i później był sprzedawany w pudełkach.

Znalezisko z 2013 roku

Jeden z użytkowników Reddita o nicku „nexistcsgo” pisze, że po wielu latach odnalazł oryginalne pudełko z grą, kupione jeszcze w 2013 roku.

Produkcja Valve istotnie miała kilka wersji pudełek. Część z nich była sprzedawana na Amazonie za całe 4 dolary w ramach przeceny. Dzisiaj jest to rzadkość, natomiast kiedyś rzeczywiście można było po prostu pójść do sklepu, zamiast udawać się na Steam.

Co znajdowało się w środku? Kod do gry i płyta. Wszystko zupełnie normalnie, choć dość biednie. To pudełko otwierane od góry. Nie było żadnego dodatkowego, plastikowego pudełka.

Na pewno jest to świetna pamiątka dla prawdziwych fanów. Od pudełek już się powoli odchodzi, więc za kilka lat może to być prawdziwy unikat. Wiele osób kupuje nadal taką wersję CS:GO za kilka dolarów gdzieś na serwisach aukcyjnych, głównie na prezenty dla znajomych – całkiem ciekawy pomysł.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike