w

Gracze CSGO napotykają nowe problemy z weryfikacją VAC po awarii Steama

Gracze CSGO mogą mieć problemy z wejściem do gry. Wszystko przez kłopot z weryfikacją VAC po dzisiejszej awarii Steama.


W ostatnim czasie gracze dość często mają problemy z Counter-Strike’iem: Global Offensive. Jeszcze w lipcu spora część osób borykała się z trybem zaufanym i trudnościami z zalogowaniem, często trafiając na czarną listę z powodu otwartych aplikacji, jak OBS czy niektóre sterowniki myszy.

Bieżący problem dotyka graczy CSGO z całego świata i spora część społeczności nie może zweryfikować VAC podczas próby uruchomienia gry.

Jak dokładnie wygląda problem i w jaki sposób można go naprawić?

Gracze po uruchomieniu wyszukiwania gry otrzymują error “VAC nie może zweryfikować gry”. Ostatecznie oznacza to, że gracze nie mogą łączyć się z serwerami chronionymi przez VAC.

W chwili obecnej ciężko naprawić ten problem, a sprawdzenie spójności plików gry czy też jej reinstalacja nie pomaga. Część graczy obchodzi ten problem poprzez nadpisanie pliku SteamService.exe. Można to zrobić w następujący sposób:

  1. Przejdź do folderu Steam w Program Files (x86), jeśli używasz systemu Windows. Katalog zazwyczaj to C:\Program Files (x86)\Steam
  2. Przejdź do folderu „bin” i znajdź plik SteamService.exe.
  3. Skopiuj go i wklej do C:\Program Files (x86)\commonfiles\steam.
  4. Zastąp istniejący plik.
  5. Ponownie uruchom Steam i CSGO, aby sprawdzić, czy działa.
  6. Jeśli to nie zadziała, po prostu musisz się wytrzymać. mocno trzymać. Valve jeszcze nie skomentowało tego problemu, więc dopóki nie zostanie dodana trwała poprawka, musisz po prostu poczekać.

Deweloperzy z pewnością zajmuję się już tym problemem i prawdopodobnie zostanie on naprawiony jeszcze dzisiaj.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike