w

Gracze CSGO śmieją się z tego skina mówiąc, że Valve wprowadziło do specjalnie dla jednego celu

Wśród społeczności CS:GO viralowo rozeszła się informacja o jednym skinie, jaki pojawił się w nowej operacji.


Nowe skiny to zawsze dodatkowe emocje. Tym razem te udzieliły się społeczności szczególnie w jednym przypadku – złotym AK. Nawet po kilku dniach, gdy gracze z tym skinem pojawiają się na serwerze, to niemal od razu są oblegani.

Nic dziwnego, ceny tej skórki są obecnie naprawdę wysokie, na ten moment brakuje ofert kupna samego skina.

Gracze śmieją się, że Valve dodało tego skina z naprawdę absurdalnego powodu

Gracze mają bardzo konkretne zdanie o tej skórce. Śmiechem, żartem, ale faktycznie może w tym coś być. Chodzi o to, że praktycznie codziennie pojawiają się lepsze i gorsze propozycje dodania złotego skina. Istnieje więc szansa, że użytkownik Reddita o nicku “HotGeorgeForeman” ma rację, pisząc:

Teoria: Valve ma dość ludzi, którzy dodają propozycje złotych skinów do warsztatu,  więc wybrali najbardziej świecącego się skina, by sprawić, że gracze zaczną nienawidzić tej skórki i nigdy nie poproszą o kolejną.

Warto natomiast wspomnieć, że skin został stworzony bezpośrednio przez Valve, więc możliwe, że to deweloperzy po prostu uznali, że dodadzą złotego skina, by ludzie przestali tak często o niego prosić.

Póki co skin jest jednym z najbardziej pożądanych, więc raczej gracze nie będą go nienawidzić. Może to wręcz pójść w drugą stronę i twórcy zdecydują się na stworzenie specjalnej linii złotych skórek.