w

I wiadomo, że przed nami jedzie prawdziwy gracz CSGO. Rejestracja, którą wyłapali sami gracze

Na ulicach często można zobaczyć charakterystycznie oklejone samochody, posiadające różne motywy z gier. Czasem jednak wystarczy tylko konkretna rejestracja.


Ludzie od zawsze znajdowali ciekawe pomysły na to, by wyróżnić się na drodze i pokazać, że jest się prawdziwym graczem. W Polsce w pewnym momencie bardzo dużo było różnych, dziwnych naklejek, ale czasami zdarzały się perełki w postaci emblematów z Wiedźmina, czy Cyberpunka 2077.

Czasem też na ulicach można spotkać samochody w pełni oklejone w motywy z gier, ale raczej jest to bardzo duża rzadkość, w Polsce praktycznie nie do spotkania. Co innego rejestracje.

Ciekawa rejestracja

Jeden z graczy podzielił się na Reddicie zdjęciem, po którym wszyscy na drodze wiedzą, że w tym konkretnym samochodzie jedzie ktoś, kto lubi pograć sobie w CS:GO. “AWP MID” raczej nie pozostawia żadnych wątpliwości.

W Polsce byłoby trudno o taką rejestrację, ale na pewno dałoby się zrobić coś z CS:GO. Tyle, że nadal byłaby to nudna, jasna rejestracja bez żadnych szczególnych motywów, bo te oczywiście są zakazane.