w

S1mple zaliczył spory spadek widzów na Twitchu z jednego, bardzo prostego powodu

S1mple w tym miesiącu stwierdził, że poświęci więcej czasu Valorantowi. Widać, że widowni nie za bardzo się to spodobało.


S1mple oczywiście najbardziej kojarzony jest z CS:GO. Niedawno nieco zmienił swój content i streamuje więcej Valoranta. Przełożyło się to między innymi na masę różnego rodzaju memów, które pokazują S1mple i stosunek widzów do produkcji Riotu.

Widzowie nie tylko robią memy, ale także coraz rzadziej odwiedzają strumyk S1mple. Oczywiście nie ma tutaj mowy o jakimś załamaniu kariery, ale widać ewidentnie, że ludzie wolą jednak oglądać u S1mple CS’a.

Spadek na Valorancie

Ostatnio wynik średniej ilości widzów w postaci 18 tysięcy S1mple zanotował w połowie 2021 roku. Od tamtej pory nawet przy sporym załamaniu średnia nie była na tyle niska, jak teraz.

Gracz sam zafundował sobie takie wyniki, ale w jego przypadku niewiele to zmienia. Warto tutaj wspomnieć, że ogólnie S1mple miał statystycznie więcej widzów na Valorancie, przynajmniej w całym okresie swojego streamowania.

Teraz tendencja się zmienia. Wiadomo, że większość ludzi streamowała Valoranta gdzieś przy jego becie. Obecnie produkcja Riotu choć jest bardzo popularna, to streamuje ją stosunkowo niewiele osób.