w

Jak tak naprawdę Izak poznał Paulinkę? Nie chodziło o taką zwykłą imprezę

Fot. https://youtu.be/wtyRIw0vMHc

Izak jest wręcz legendarną postacią, jeżeli chodzi o środowisko CS:GO. To dlatego ostatnio zjawił się u niego Krzysztof Gonciarz.


Izaka kojarzą praktycznie wszyscy. Nawet osoby, które nie miały zbyt wiele do czynienia z CS:GO. Jest to streamer, który zasłynął swoim komentowaniem meczów, wykręcając na Twitchu niesamowicie wysokie wyniki. Wystarczy wspomnieć, że dopiero niedawno udało się pobić jego rekord.

Komentarz Izaka jeszcze w 2016 roku sprawił, że na jego kanale w jednym momencie było 128 tysięcy osób, a być może i więcej, ale statystyki TTV nie działały wtedy jeszcze zbyt dobrze.

Jak Izak poznał Paulinkę?

Izak wielokrotnie mówił, że poznał swoją drugą połówkę na imprezie, ale teraz, na filmie Krzysztofa Gonciarza, ludzie usłyszeli pełną historię. Izak działał w ramach organizacji studenckiej, która zajmowała się między innymi osobami z programu Erasmus – większość na pewno to kojarzy.

(…)zajmowaliśmy się Erasmusami i nie tylko, którzy przyjeżdżali na uczelnię i organizowaliśmy im czas. W sensie imprezy, wycieczki, wyjścia kulturalne i takie tam rzeczy (…) Była taka impreza, która się nazywa Pub Tour, czyli taki tour po pubach, taka nasza flagowa właściwie impreza, gdzie my jako członkowie byliśmy rozstawieni w 4 czy 5 pubach i były grupki Erasmusów, które ze sobą rywalizowały, musiały chodzić od pubu do pubu, wykonywać różne zadania, pijąc alkohol. I w jednym z takich pubów byłem ja, jako ten gość na miejscu, który wymyśla zadania i przyznaje punkty za odpowiednie rzeczy. A to były najróżniejsze rzeczy, jak picie wódki przez słomkę albo zlizywanie wódki z talerza(…).

W jednym z takich pubów była właśnie Paulinka, przyprowadzona przez koleżankę, która również należała do tej organizacji.

(…)ja tam byłem jako rezydent tego pubu, w sensie na tym pub tourze i Paulinka była wprowadzona jako znajoma jednej z członkiń(…).

W ten sposób para się poznała, a dzisiaj prowadzą wspólne życie. Takich smaczków na filmie “Spędziłem dzień z Izakiem” jest więcej, wiele osób po raz pierwszy zobaczyło chociażby pełne mieszkanie Izaka czy miejsce, w którym streamuje.

https://youtu.be/wtyRIw0vMHc
https://youtu.be/wtyRIw0vMHc
https://youtu.be/wtyRIw0vMHc

Izak przez lata wypracował sobie bardzo wysoką pozycję, która pozwala mu robić praktycznie to, co chce. Może streamować dla przyjemności, nie podążać ślepo za trendami. Widać, że po prostu w pewnych kwestiach jest o kilka poziomów wyżej od innych streamerów.