w

Jak w prosty sposób przejąć mida na Inferno i wygrać rundę w CSGO?

Inferno jest trudną mapą, dlatego warto mieć pomysł na rozgrywkę, kiedy się na niej już znajdzie.


Wąskie uliczki, niewiele możliwości ucieczki w wielu lokalizacjach na mapie i mnóstwo pozycji, w których można być ostrzeliwanym z wielu stron naraz, zwłaszcza w okolicach bombsitów.

Wszystko to sprawia, że Inferno jest naprawdę trudną mapą, na której warto rozplanować sobie rozgrywkę. Jeden z członków społeczności postanowił zaproponować sprawdzony sposób na ugranie rundy na Inferno.

Wejście na bombsite A bez szczególnego angażowania się w pojedynki?

Kluczowe w tej taktyce jest zajęcie górnej części mida i odpowiednie rzucanie granatów. Na sam początek należy wykorzystać smoke’a, którego rzuca się z drugiego mida. Aby to zrobić, należy ustawić się w równej linii z mopem i wycelować idealnie w miejsce, które zostało oznaczone na obrazku poniżej:

Następny w kolejce jest mołotow zaprezentowany na poniższym filmie. Trzeba być czujnym, aby nie wpaść pod celownik swojego przeciwnika, dlatego istotne jest rzucenie flasha w celu oślepieniu rywali z prawej strony. Mimo to granat jest naprawdę skuteczny.

Video

Głównym celem jest niewdawanie się w pojedynki z przeciwnikami, lecz ci prawdopodobnie zbiorą się na kątach BS-a i będą próbowali walczyć. Warto przycisnąć ich do muru w tym miejscu i zlikwidować, zanim nadejdą posiłki od strony B. Poniżej można zobaczyć, jak ma wyglądać cała konfiguracja:

Video

Trudno wykonać to wszystko samemu, zatem warto zagrać tę taktykę ze swoimi znajomymi, a przede wszystkim przećwiczyć ją wcześniej na prywatnym serwerze.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike