w

Jak wyglądała wczesna wersja CS:GO z 2011 roku? Counter Strike byłby zupełnie inną grą

Tak wyglądały wczesne koncepty, które zostały opublikowane w sieci.


W ręce niektórych graczy oddany został najnowszy CS:GO 2, co tylko pokazuje, jak starą produkcją jest już dalej cieszący się popularnością Counter Strike Global Offensive. Wszyscy zainteresowani produkcją od studia Valve kojarzą ją z jej aktualnym wyglądem.

Jak jednak mogło wyglądać CS:GO? Pokazał to jeden z użytkowników, który podzielił się zrzutami ekranu z wczesnych wersji tej produkcji.

Wczesny wygląd CS:GO

W sieci pojawiły się zrzuty ekranu, które pokazują CS:GO na wczesnych etapach produkcji. Widoczne są zarówno elementy interfejsu, jak i fragmenty rozgrywki, na których można przyjrzeć się między innymi mapom. Widać także elementy kosmetyczne, którymi początkowo miały być czapki oraz inne elementy ubioru.

Ciekawie prezentują się również interfejsy sklepu czy te widoczne w trakcie rozgrywki.

Styl graficzny zdecydowanie bardziej przypominał poprzednie odsłony Counter Strike’a niż CS:GO, które ostatecznie ujrzało światło dzienne. Menu, w którym można rozpocząć rozgrywkę, również nie przypomniało tego, co ostatecznie otrzymali gracze.

Autor wpisu poinformował, że grafiki udało mu się znaleźć na stronie Valve Archive, która magazynuje treści powiązane z produkcjami studia odpowiedzialnego za Counter Strike’a. Trudno wyobrazić sobie CS:GO bez jego aktualnego charakterystycznego wyglądu, który mógłby być zupełnie inny, gdyby koncepty widoczne na powyższych grafikach ostatecznie zostały przeobrażone w finalny produkt.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike