w

Mapa de_Aztec w CSGO w nowym stylu. Zamiast azteckich ruin – elektrownia jądrowa

Valve

Fani CS-a przenieśli starą mapę do czasów współczesnych.


Jedną z najbardziej nostalgicznych map w historii CS:GO, to z pewnością de_Aztec. Była ona jedną z podstawowych zawartości każdego serwera w CS 1.6 i królowała zaraz obok klasycznego de_Dusta.

Teraz gracze mogą przenieść swoje wspomnienia do współczesności. Jeden z fanów postanowił odświeżyć mapę i umiejscowił ją w elektrowni jądrowej. Wygląda to naprawdę dobrze.

de_(Modern)Aztec

Mapa de_Aztec była popularna w CS 1.6, ale nie utrzymała graczy w nowszej wersji Counter Strike Global Offensive. Z tego powodu w 2017 roku zniknęła z plików gry, a fani powoli o niej zapominali, aż do dziś. Na Reddicie pojawił się wątek odświeżonej wersji dawnego klasyczka. Jeden z fanów przeniósł go o kilkadziesiąt lat do przodu i zamiast tuneli i drewnianych ścieżek, postawił na tematykę elektrowni jądrowej.

Dla porównania w starej wersji wyglądało to tak:

Mapa dostępna jest w Warsztacie Społeczności i można ją pobrać TUTAJ. Być może niedługo zacznie pojawiać się na serwerach, szczególnie że na Reddicie zrobiła ogromną furorę i post z jej pokazaniem zdobył kilka tysięcy plusów.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike