w

Padł nowy rekord Polski w ilości osób na streamie. Wynik Xayoo został pobity

Wygląda na to, że rekord Xayoo został pobity. Niestety nie wiadomo, ile z tych osób było przykładowo botami.


W zeszłym roku Xayoo ustanowił nowy rekord w ilości osób oglądających transmisję. Rekord padł na Twitchu i jak wiadomo, w panelu twórcy zapisała się liczba 192 500 widzów. Rekord ten wydawał się nie do pobicia, aż przyszła wczorajsza transmisja.

Jest to nieoficjalnie rekord Polski dla pojedynczej osoby. Co ciekawe, wyniku tego nie ustanowił żaden streamer. Dokonał tego youtuber nagrywający popularne ostatnio losowanie. Oznacza to, że rekord Twitcha nadal należy do Xayoo i to się już raczej nie zmieni.

Warto wspomnieć, że mowa tutaj o rekordzie pojedynczego streamera. Te największe wyniki dalej należą do freak fightów. Tam konferencje oglądało ponad 320 tysięcy ludzi (luty 2022).

Budda z rekordem Polski

Wynik Xayoo pobił Budda, który organizował na swoim kanale finał akcji z BMW M3CS. W jednym momencie transmisję oglądało 299 tysięcy osób. Jest to wynik widoczny bezpośrednio na streamie, więc możliwe, że sam youtuber w panelu widzi coś innego.

Przy rekordach Polski trzeba zachować pewien rozsądek. Przede wszystkim nie wiadomo, ile z tych osób to boty. Ostatnio na Youtube panuje dziwna moda na kupowanie sobie widzów. Oczywiście nie robią tego sami youtuberzy, a „dobrzy widzowie”.

Tak czy inaczej, to zapewne właśnie 229 856 będzie wynikiem, który na ten moment zapisuje się jako rekord Polski, pobijając tym samym nie tylko Xayoo, ale wszystkich innych, pojedynczych streamerów.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka