w

Najlepsze mapy treningowe w CSGO, które mogą znacząco poprawić skilla

Najlepsze mapy treningowe w CSGO, które znacząco poprawią Twojego skilla.


Poza deadmatchem czy serwerami społeczności w trybie retake istnieją również inne sposoby na poprawę swoich umiejętności w Counter-Strike’u: Global Offensive. Mowa tu o mapach treningowych, które są jednym najbardziej skutecznych sposobów na rozgrzewkę lub praktykę. Możemy zmaksymalizować skuteczność naszych treningów dobierając najlepsze mapy.

Zatem jakie mapy treningowe są najlepsze w CSGO?

Jedną z najlepszych takich map jest Yesber. Umożliwia nam ona trening na dosłownie każdej mapie w Counter-Strike’u, jednocześnie pozwalając na przeróżne tryby ćwiczeń. Dzięki Yesber będziemy mieli okazję nauczyć się rzucania granatów czy miejscówek przeciwników na pamięć. Kolejnym atutem tej mapy jest opcja ćwiczenia przeróżnych technik walki, jak chociażby strzał w tył głowy czy celność.

Możliwości tej mapy są ogromne i pozwala ona zwiększyć umiejętności nawet najbardziej doświadczonych zawodników. Jej strona w warsztacie znajduje się pod tym linkiem.

 

Kolejną mapą jest DC. Posiada ona mnóstwo elementów, które mogą się przydać początkującym graczom, jednak i ci doświadczeni znajdą coś dla siebie. Służy ona głównie do ćwiczenia aima oraz movementu oraz bunny-hopów. Na mapie znajduje się również rampa służąco do niestandardowego trybu surfowania.

Ciekawym dodatkiem jest również modyfikator vievmodelów, który pozwala użytkownikom na dostosowanie ustawienia broni bez wpisywania komend do konsoli. DC można znaleźć tutaj.

Trzecia z map jest prawdopodobnie jedną z najpopularniejszych wśród graczy CSGO. Została stworzona przez Ullecicala i służy do ćwiczenia swoich umiejętności strzeleckich, a przede wszystkim aima. Trzeba również dodać, iż autor ma na swoim koncie kilka innych miejsc treningowych, z którymi warto się zapoznać pod tym linkiem.

Wszystkie te mapy z pewnością pomogą w rozwoju umiejętności w Counter-Strike’u. Są one naprawdę skuteczne i proste w obsłudze.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike