w

“Naprawcie tą pierdol**ą grę”. Profesjonalny gracz CSGO do Valve podczas oficjalnej transmisji

Ewidentnie widać, że ostatnie wydarzenia w CS:GO odbijają się także na profesjonalnych graczach.


Valve zaczyna mieć spory problem, jeżeli chodzi o swoją społeczność. Z każdej strony docierają informacje o tym, że studio powinno w końcu wziąć się w garść i naprawić najbardziej irytujące błędy i problemy w CS:GO.

Widać to nie tylko po mediach społecznościowych, ale także oficjalnych transmisjach. Podczas oficjalnego streamu z ESL Pro League, jeden ze znanych zawodników zwrócił się bardzo bezpośrednio do deweloperów pracujących nad CSem.

“Naprawcie tą pierdol**ą grę”

Jak można było usłyszeć, błędy w postaci rozłączania, zamykania gry zdarzają się tak często, że trudno to wytrzymać. Tym bardziej, że profesjonalni zawodnicy poświęcają temu życie.

“Jesteśmy tym zirytowani, bo zdarza się to bardzo często (…) naprawcie swoją grę, gramy o duże pieniądze, naprawcie swoją pierdol**ą grę.”

Reakcja komentatorów była dość wymowna, nikt raczej się nie zirytował na te słowa. Po czacie na Twitchu było widać, że wiele osób podziela to zdanie.

Reakcja Valve? Brak i prawdopodobnie póki co tak pozostanie. Gdzieś tam w kulisach mówi się o tym, że w 2021 roku coś się zmieni, natomiast mało kto w to wierzy.