w

Negev jedną z najrzadszych skórek CSGO? Lista najbardziej unikalnych przedmiotów

Najrzadsze skórki, które występują w CS:GO. Zobaczyć je na serwerze to niespodzianka, a co dopiero samemu posiadać.


Wydaje się, że odpowiednia ilość gotówki umożliwi zakup dosłownie każdego przedmiotu, a już na pewno tego wirtualnego. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna, ponieważ część skinów w Counter-Strike’u: Global Offensive jest nie tylko droga, ale również wręcz niemożliwa do zdobycia.

Jedna z zaprezentowanych poniżej skórek z pewnością jest znana wąskiej grupie osób, dlatego warto przyjrzeć się całej liście.

Które skórki są najrzadsze w CS:GO?

M4A4 Howl

Wyjątkowość skórki M4A4 Howl polega przede wszystkim na fakcie, że jest to jedyna skórka oznaczona jako “kontrabanda”. Można ją było wylosować w skrzyni Huntsman Weapons w czerwcu 2014 roku, jednak miesiąc później została usunięta. Twórcy skina wykorzystali grafikę chronioną prawem autorskim, w związku z czym Valve otrzymało DMCA od jej twórcy.

AWP Dragon Lore

AWP Dragon Lore można było zdobyć z dropów, które można było nabyć podczas odtwarzania Cobblestone podczas Majorów. W momencie, gdy mapa ta została usunięta z aktywnej służby, kolejne dropy nie będą już dostępne.

Glock-18 Fade

W przypadku Glocka-18 Fade sytuacja jest nieco podobna do Dragon Lore. Skin został wydany w ramach aktualizacji Arms Deal w 2013 roku i był dostępny w CS:GO przez kilka lat. Niestety, w pewnym momencie Assault został usunięty z gry, a tym samym znikły szanse na otrzymanie skórek z kolekcji tej mapy.

Negev Anodized Navy

Ten wyjątkowy skin nie jest zbyt atrakcyjny pod katem wyglądu i samej użyteczności, bowiem Negeva w meczach rankingowych używa się naprawdę sporadycznie. Mimo to jej wyjątkowość polega przede wszystkim na popularności Glocka-18 Fade, gdyż skórka jest używana w kontraktach na ten skin. Co więcej, jest ona bardzo zagrożona, ponieważ spora część tych skinów znajduje się w ekwipunkach graczy z VAC Banem.