w ,

Pasha, polska legenda CSGO, znalazł się na okładce magazynu modowego dla mężczyzn

Pasha jest zdecydowanie jedną z najbardziej medialnych osób, jeżeli chodzi o esport i ogólnie środowisko gier komputerowych.


Pasha chętnie i często pojawia się na różnego rodzaju wywiadach czy inicjatywach typowo medialnych. Mogliśmy go widzieć w programach telewizyjnych, gdzie zazwyczaj tłumaczył, czym jest esport i granie jako takie.

Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich graczy CS:GO, któremu udało się dotrzeć także do zagranicznych fanów. To dlatego jego ewentualna walka na Fame MMA może być sporym sukcesem.

Pasha w magazynie

Dzisiaj, patrząc po kioskach i stoiskach z prasą w tych większych sklepach, możecie być nieźle zdziwieni, widząc okładkę z polskim zawodnikiem.

Pasha został bowiem w ten sposób wyróżniony w magazynie modowym “ELLE MAN”. W środku ma znajdować się obszerny wywiad, ale i także sesja. Pojawienie się polskiego gracza na okładce wywołało sporo emocji, bowiem tym samym dołącza on do grona takich osób, jak chociażby Robert Lewandowski czy Dawid Podsiadło.

Najlepsze jest w tym chyba to, że Pasha nie komunikuje tego typu wydarzeń w jakiś szczególny sposób. Wrzuci informację na swoje media społecznościowe i tyle. W przypadku niektórych graczy, streamerów czy youtuberów taka akcja byłaby niesamowicie promowana przynajmniej przez kilka dni.

Pasha jest w swoich działaniach i wyborach naprawdę rozsądny. Nie ma co się dziwić, że ma tylu fanów na całym świecie.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike