w

Popularny komentator CSGO: Valve zawodzi społeczność CSGO z banem Jamppiego

Popularny komentator CSGO skomentował sprawę bana Jamppiego. Według niego deweloperzy zawodzą swoją społeczność.


Temat bana Jamppiego jest w ostatnim czasie bardzo popularny. Cały świat sportów elektronicznych obserwuje poczynania młodego zawodnika i zastanawia się, czy Valve ugnie się pod jego działaniami i odbanuje. O całej sytuacji wspominaliśmy już na naszym portalu, jednak ciągle coś dzieje się wokół tej sprawy.

W ostatnim czasie jeden z najpopularniejszych komentatorów i analityk Counter-Strike’a: Global Offensive – Jason „moses” O’Toole – postanowił wypowiedzieć się w tej sprawie.

Jaką opinię na temat całej sprawy ma Moses?

Amerykański komentator zwrócił uwagę przede wszystkim na talent profesjonalnego zawodnika.

W najbardziej podstawowym sensie to, co wnosi do ENCE, to niesamowita siła ognia – niesamowita ilość talentu i umiejętności w tym składzie…

Według O’Toole:

Myślę, że to może być jedna z ostatnich kwestii, w której Valve naprawdę zawodzi swoją społeczność. Nawet jeśli konto zostało zbanowane, to miało to miejscee, wciąż gdy miał w tym czasie 14 lat. Jest to gracz, który może wnieść tak wiele do sceny Counter-Strike – to gracz, który może wnieść sporo w profesjonalną scenę.

Nie wiadomo jak sprawa potyczy się w najbliższej przyszłości, zwłaszcza, iż prawnicy zawodnika… pozwali złą firmę. Stąd brak odpowiedzi na zarzuty ze strony deweloperów.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike