w

Rekordowa cena sprzedaży skina CSGO. Howl trafił w ręce nowego właściciela za ponad 460 tys. zł.

M4A4 Howl, czyli oczko w głowie największych kolekcjonerów. Tym razem padła rekordowa suma.


Jeden z członków społeczności Counter-Strike’a: Global Offensive, używający nazwy ohnePixel, obserwuje najdroższe skiny z gry na świecie i sprawdza, jak wygląda ich obrót. Tym razem padła rekordowa kwota za M4A4 Howl, ponieważ nowy nabywca musiał zapłacić dokładnie 122.030 tysięcy dolarów. W przeliczeniu na polskie złotówki jest to około 465 tysięcy złotych.

W przeszłości za podobną skórkę zapłacono najwięcej 100 tysięcy dolarów. Przerażające sumy? Bywało już drożej…

Skiny CS:GO okazują się być świetną inwestycją na lata

Najwięcej za skina do Counter-Strike’a zapłacił duński kolekcjoner, który zakupił AK-47 Case Hardened za 150 tysięcy dolarów. Daje to ponad 570 tysięcy złotych. Mowa o naprawdę ogromnych pieniądzach, zatem wiele osób może się zastanawiać, dlaczego ludzie inwestują takie niebotyczne sumy w skórki do broni w grze. Odpowiedź jest prosta – to bardzo dobra inwestycja… i oczywiście pasja.

Warto przypomnieć, że za identycznego M4A4 Howla z tymi samymi naklejkami zapłacono niecały rok temu raptem 370 tysięcy złotych. Teraz został on sprzedany za 465 tysięcy PLN-ów. Wygląda na to, że wartość skórek nieustannie rośnie, zatem warto w nie zainwestować, gdyż niewiele można stracić, a przynajmniej sporo zyskać.

Ceny skinów w CS:GO potrafią osiągać naprawdę szalonych sum, a z czasem prawdopodobnie kwoty te będą robić jeszcze większe wrażenie. Każdy szanujący się kolekcjoner marzy o M4A4 Howlu w swoim ekwipunku, chociażby z racji na swoją historię, zatem jego cena nie powinno być aż tak zaskakująca.