w

S1mple otrzymał swoją własną postać w Raid: Shadow Legends. Można nim już grać

S1mple stał się grywalną postacią w Raid: Shadow Legends. To w ramach partnerstwa gry z Natus Vincere.


W tym roku s1mple osiągnął naprawdę sporo i może pochwalić się wieloma powodzeniami. Prawdopodobnie nie spodziewał się jednak, że jego wizerunek zostanie na stałe upamiętniony w… grze RPG, a konkretnie Raid: Shadow Legends. Zawodnik Counter-Strike’a: Global Offensive stał się tam grywalną postacią w ramach współpracy deweloperów z Natus Vincere.

Jak prezentuje się postać s1mple?

Progracz CS:GO pochwalił się w swoich mediach społecznościowych, że jego wizerunek trafił do gry w formie postaci i można nią już grać. We wpisie napisał „Zagraj mną” i opublikował poniższy film:

Postać s1mple ma nie tylko przypominać zawodnika wyglądem, ale również mieć części jego charakteru podczas gry. Aby tego dokonać zespół Raid: Shadow Legends współpracował z zawodnikiem w celu określenia, jak gra jego postać.

To naprawdę korzystna współpraca dla tytułu RPG, ponieważ może zwrócić na siebie uwagę części społeczności Counter-Strike’a: Global Offensive. Co prawda obie produkcje są bardzo odmienne, lecz być może znajdą się gracze, którzy będą skłonni w nią zagrać w ramach wyciszenia.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike