s1mple to baiter? FalleN stanął w obronie ukraińskiego progracza CSGO. O co chodzi?

Counter Strike

Reklama

Kim jest „baiter” w CS:GO i dlaczego fani FalleNa nazywali tak s1mple?

Reklama


FalleN podczas swojej ostatniej transmisji na żywo analizował klip z s1mple, który grał w CS:GO na mapie Dust 2 w FACEIT Pro League. Zawodnik poinstruował swoich kolegów z drużyny, aby zajęli długą A i odwrócili uwagę obrony. Sam rzucił się na środek, by zaskoczyć przeciwników. FalleN wyjaśniał, na czym polega ta taktyka, lecz zauważył, że jego widzowie nazywają go baiterem.

Oskarżenie o bycie baiterem to delikatny temat dla prograczy CS:GO. Oznacza to, że ​​gracz pozwala umrzeć swoim kolegom z drużyny, aby mógł zdobyć więcej fragów w grze. Część zawodników jest w stanie uznać to za zniewagę.

FalleN wybronił swojego niedoszłego kolegę z drużyny

Brazylijska gwiazda Counter-Strike’a: Global Offensive zaczęła bronić s1mple i wyjaśniać całą sytuację.

Reklama

Jak to jest to taktyka baitera? – zapytał zaskoczony FalleN. Koleś dosłownie wszedł na mida i piknął z AWP. Wykonał rzut rożny i strzelił gola. Żartujesz, nazywając go baiterem.

Video

Bardzo prawdopodobne, że FalleN jest kolegą s1mple, jednak być może postawienie się Brazylijczyka w jego obronie było kwestią solidarności i uczciwości. Część osób może nie pamiętać, że w 2018 roku MIBR chciał s1mple i KRiMZ w swoim składzie, lecz ukraiński zawodnik nie dogadał się ze szwedzkim strzelcem. W zamian jednak zaproponował swojego kolegę z drużyny – flamiego.

Ostatecznie okazało się jednak, że obaj zawodnicy zrezygnowali z podpisania umowy w ostatniej sekundzie.

Taktyka s1mple być może była pewnym zaskoczeniem dla wielu graczy, jednak rzeczywiście nie można przez nią nazwać s1mple baiterem.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej