w

S1mple tym clutchem udowodnił, że jest najlepszym prograczem CSGO na świecie

S1mple jest niezwykle utalentowanym zawodnikiem i pokazuje to na każdym kroku. Szczególnie podczas meczu Na`Vi vs Vitality.


Z ubiegłych lat wiadomo, że s1mple walczył o tytuł najlepszego zawodnika na świecie z ZywOo. Francuzowi udało się pokonać Ukraińca w 2020 roku, lecz w 2021 roku to Kostyliev wyszedł górą.

24-letni progracz z Na`Vi w meczu z Vitality udowodnił wszystkim, że rzeczywiście jest najlepszym zawodnikiem na świecie. Nie tylko poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa, ale również wygrał niesamowitego clutcha.

Jak s1mple pokonał ZywOo i dwójkę innych rywali w clutchu?

Na poniższym klipie można zobaczyć ciekawą akcję z meczu Natus Vincere oraz Vitality. Ukraiński zawodnik pozostał na planszy sam przeciwko trzem przeciwnikom. W mgnieniu oka uporał się z misutaaa oraz dupreehem i na drodze pozostał mu już tylko ZywOo.

Był to naprawdę ciekawy pojedynek dwóch najlepszych prograczy CS:GO na świecie, z którego zwycięsko mógł wyjść tylko jeden.

Całe spotkanie zwyciężyli zawodnicy Natus Vincere z wynikiem 2:0. S1mple może być naprawdę zadowolony z przebiegu tego spotkania, gdyż to kolejny raz, kiedy udowodnił, że jest najlepszym prograczem CS:GO na świecie.