w

S1mple wdał się w sprzeczkę ze znanym komentatorem CSGO. Padły bardzo ostre słowa

Rzadko kiedy mają miejsce sytuacje, gdy znane postacie na scenie CS:GO kłócą się między sobą na Twitterze. S1mple jednak nie wytrzymał.


S1mple jest obecnie najlepszym zawodnikiem Counter-Strike’a: Global Offensive na świecie. Zawodnik istnieje na scenie już od 2013 roku, zatem można domyślać się, że doskonale pamięta czasy świetności takich legend, jak FalleN, coldzera czy GuardiaN.

W związku z tym nie dziwi fakt, że kiedy znany komentator postanowił skrytykować jednego z tych zawodników na Twitterze, to Ukrainiec stanął w jego obronie.

Wszystko zaczęło się od wpisu Thorina, na który zareagował s1mple

Thorin napisał w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym wydał swoją opinię na temat FalleNa. Ten komentarz nie został zbyt pozytywnie odebrany przez społeczność Counter-Strike’a, a szczególnie przez s1mple.

FalleN jest najbardziej przecenianym zawodnikiem w historii CS:GO. Nigdy nie był najlepszym graczem w swoim składzie, ale ludzie próbują zrobić z niego Zidane. 

Na odpowiedź ukraińskiego zawodnika nie trzeba było długo czekać, ponieważ ta pojawiła się po 4 minutach.

– Najbardziej przeceniany zawodnik w historii CS:GO? Spie*dalaj. 

– Idź i mów ludziom jakieś zmyślone g*wno, o którym usłyszałeś od Richarda Lewisa, głupku. 

– Kiedy zakończę swoją karierę, to powiem ci jakim g*wnem jesteś naprawdę. Znajdź pracę, kretynie. 

– Nie powiesz. To nasza ostatnia rozmowa. Idź sobie, dziecko. 

Thorin po ostatnim komentarzu zdecydował się zablokować s1mple i dlatego była to ich „ostatnia rozmowa”. Ukraiński progracz skomentował to zachowanie na swoim profilu.

Ta ku*wa po prostu mnie zablokowała, nie potrafi nawet przyznać porażki, jak mężczyzna, wyobraź sobie nazwać Gabriela – „najbardziej przecenianym zawodnikiem w historii CS-a”. I on ciągle myśli, że jest inteligentną osobą.

Sam zainteresowany, czyli oczywiście FalleN, podziękował ukraińskiemu zawodnikowi za jego wsparcie.

Dziękuje Sasha, doceniam to. Jesteś GOAT i to znaczy dla mnie bardzo dużo. 

Zabawnym może być również fakt, że 6 lat temu Thorin nagrał 17-minutowy film na swój kanał na YouTube, w którym twierdził, że FalleN jest najlepszym IGL na świecie:

S1mple jest dość znany z tego, że należy do grupy impulsywnych osób, lecz w tym przypadku otrzymał poparcie ze strony społeczności, mimo użycia ostrych słów. Cała sprzeczka w negatywny sposób odbiła się na opinii Thorina wśród fanów CS:GO.