w

“Source 2 anulowany”. Gracze masowo tracą dostęp do Counter Strike 2

Dzieje się coś dziwnego. Oczywiście nie ma tutaj mowy o całkowitym anulowaniu Counter Strike 2, ale ludzie rzeczywiście tracą swoje dostępy.


W temacie Counter Strike 2 zapanowała jedna wielka cisza. Nic się praktycznie nie dzieje, a samo Valve nie daje większych znaków życia. Ludzie nawet przestali próbować szukać meczu, bo jego znalezienie obecnie graniczy z cudem.

Dlaczego? Mało kto ma dostęp, a teraz jeszcze Valve zaczęło go cofać. Nie wiadomo dlaczego i co to oznacza, ale wiele osób zobaczyło dzisiaj ten sam komunikat o niedostępności CS2.

Cofane dostępy do Counter Strike 2

Nikt w sumie nie umie odpowiedzieć na pytanie o to, co się aktualnie dzieje w temacie Counter Strike 2. Czy Valve ma zamiar się przebudzić? A może naprawdę coś wewnątrz się stało.

Trudno się dziwić temu, że w sieci pojawiają się komentarze odnośnie anulowania CS2. Oczywiście trzeba do nich podchodzić z dystansem.

Bardzo dziwne, że Valve wycofało dostępy bez żadnej informacji o tym, dlaczego, po co i kiedy. Nie wiadomo, jakiego procenta graczy to dotyczy, ale na Reddicie widać, że jest sporo tego typu przypadków.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike