w

Streamerka po udarze udowadnia, że w CSGO można grać jedną ręką i świetnie sobie radzić

Streamerka, która mimo przeciwności daje sobie radę i z powodzeniem zaskakuje przeciwników w CS:GO.


Na Twitchu można spotkać naprawdę różne oraz wyjątkowe osoby. Należy do nich między innymi 22-letnia streamerka o nicku xirilikika, która jako dziecko doznała udaru. Jak czytamy w jej opisie, ma przez to sparaliżowane 60% swojego ciała. Wszystkie czynności wykonuje jedną ręką. Włącznie z graniem, które jest jej pasją.

Najbardziej lubi grać w CS:GO, czyli jedną z najbardziej kompetytywnych produkcji na rynku. Jak wygląda gra, gdy ma się do dyspozycji tylko jedną rękę, a do obsłużenia myszkę i jednocześnie klawiaturę?

Klip szybko stał się jednym z najpopularniejszych

Podczas jednego z ostatnich streamów, Xiri udało się wyeliminować swoich przeciwników w dość widowiskowy sposób. Na Reddicie pojawił się więc post “grałem przeciwko jednorękiej dziewczynie i to się stało.”

Dla wielu pełnosprawnych osób to nic wielkiego, natomiast w momencie, gdy do dyspozycji ma się tylko jedną rękę, trudność znacznie wzrasta. Warto samemu sobie spróbować czasu reakcji grając w ten sposób. Najtrudniejsze wydaje się nawet nie samo celowanie czy poruszanie się, ale szybka zmiana klawiatury i myszki, gdzie w końcu samo ułożenie ręki zajmuje kilka sekund.