w

Te skiny CSGO naprawdę wymykają się spod kontroli. Wygląda dziwnie, a działa jeszcze dziwniej

Gracze pokazują naprawdę dziwny pomysł na skiny do CS:GO. I trudno powiedzieć, czy jest to coś fajnego, czy przerażającego.


Społeczność CS:GO z dużą zazdrością patrzyła na skórki, jakie pojawiały się w Valorancie. Riot naprawdę mocno zadbał o to, by Valorant był w stanie utrzymać się tylko i wyłącznie na przedmiotach kosmetycznych.

Nie jest jednak tak, że do CS:GO nie da się wprowadzić czegoś ciekawego. To udowadnia użytkownik Reddita o nicku “superfattypimpdaddy”, który sam żartobliwie oczywiście pisze, że skórki w CS-ie wymykają się spod kontroli.

Co to w ogóle jest?

Oczywiście to koncept, czegoś takiego nie ma i pewnie nigdy nie będzie w grze. Ale pomysł naprawdę ciekawy, co zauważają sami gracze.

Trzeba przyznać, że pomysł jest naprawdę specyficzny. Oczywiście Valve mogłoby bardziej poszaleć, ale przez tyle lat nie musiało, więc raczej nie ma co oczekiwać, że deweloperzy nagle się obudzą i zaczną wprowadzać coś w tym stylu.

Zresztą po społeczności widać, że jedni są zachwyceni, inni wręcz odwrotnie. CS ma być ostatecznie przejrzysty, jasny, bez zbędnych dodatków – a przynajmniej przez lata taki był.