To koniec z handlowaniem skinami z CSGO na stronach? Nowy regulamin Steam zwiastuje najgorsze

Counter Strike

Reklama

Steam wczoraj zaktualizował swój regulamin i po raz pierwszy w historii wymienił nim hazard, dodając, że ten jest zabroniony.


Od wczoraj bardzo dużo mówi się o zagrożeniu, jakie poczuły wszystkie strony oferujące różnego rodzaju otwieranie skrzynek, handlowanie przedmiotami kosmetycznymi z CS:GO etc. Wszystko przez zaktualizowany regulamin.

Valve jeszcze niczego konkretnego nie postanowiło i nie można tego traktować jako oficjalnego potwierdzenia, że strony trzecie znikną, ale rzeczywiście w ogóle po raz pierwszy w historii określono, że hazard jest zabroniony.

Zmiana regulaminu Steam

Reklama

Warto wspomnieć, że Valve ostatnio w ogóle wygrało sprawę przeciwko stronie oferującej hazard bazujący na skinach do CS:GO. Sprawa więc robi się bardzo ciekawa, że to właśnie w tym momencie zmieniany jest regulamin.

Reklama

Bardzo ciekawe, czy faktycznie Valve będzie chciało coś z tym zrobić, czy chodzi tutaj może o coś zupełnie innego, czego ludzie jeszcze nie rozkminili. Polska wersja tego komunikatu brzmi następująco:

Warto wspomnieć, że nie tylko o skrzynki i handel ludzie są zaniepokojeni. Dochodzi tutaj także sprzedawanie kont Steam, to również pojawia się tutaj bardzo dobitnie i Steam na luzie może zawieszać konta, jeżeli wykryje sprzedaż.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej