w

Upił się na streamie i zasnął podczas gry w CSGO. W pewnym momencie się obudził i ugrał rundę

Takie sytuacje praktycznie się nie zdarzają, dlatego nagranie szybko stało się viralem.


“davernmvp” to stosunkowo mały streamer Counter Strike’a: Global Offensive, który w tym momencie ma około 500 obserwujących. Posiadając taką widownię spokojnie można sobie jeszcze pozwolić na drunk streamy, polegające przede wszystkim na piciu alkoholu.

Transmisje streamera ogląda średnio od kilku, do kilkudziesięciu widzów. Nikogo więc nie zdziwił fakt, że ktoś sobie przysnął po wypiciu zbyt dużej ilości alkoholu. Twitch za to nie banuje.

Streamer nagle się obudził

Można by było pomyśleć, że raczej nie ma nic nowego w tym, że jakiś streamer zasnął w trakcie transmisji, w końcu takie rzeczy się już zdarzały. Nagranie natomiast stało się jednym z najpopularniejszych w kategorii CS:GO nie do końca z tego powodu. “davernmvp” w pewnym momencie zupełnie znikąd się przebudził i jak gdyby nigdy nic zaczął ponownie grać. Kumple trochę nie dowierzali w to, co widzą, jak zapewne reszta z oglądających widzów.

Można by było podejrzewać, że jest to ustawione, ale streamer faktycznie się upił, co było widać przed usunięciem VOD – zapewne “davernmvp” spanikował, widząc, że klip staje się naprawdę popularny i nie chciał, by więcej ludzi widziało zapis z tego, jak się upija.

Na Reddicie pojawiła się wiadomość od kogoś, kto podaje się za streamera i istnieje duża szansa, że konto faktycznie jest jego. Jak widać, streamer wykazał się sporym dystansem do siebie, bowiem w swojej wiadomości po prostu podziękował za zainteresowanie nagraniem i pozytywny jego odbiór.